Přerušení provozu Mateřské školy Bruntál, Pionýrská 9 – JESLE v měsících červenci a srpnu 2024

Po projednání se zřizovatelem bylo stanoveno omezení a přerušení provozu v Mateřské škole Bruntál, Pionýrská 9  – JESLE takto:

V měsíci červenci a srpnu 2024 bude provoz Mateřské školy Bruntál, Pionýrská 9 – JESLÍ přerušen na celé dva měsíce – tj. od 1. 7. 2024 do 30. 8. 2024.

Důvodem přerušení provozu Mateřské školy Bruntál, Pionýrská 9 – JESLÍ na celé dva měsíce je rozsáhlá rekonstrukce kuchyně včetně skladů potravin, výdejních kuchyněk, chodeb a výtahů.

V měsíci dubnu 2024 se uskuteční mimořádné třídní schůzky, kde budete seznámeni s přesným datumem zahájení rekonstrukce a předběžným průběhem provozu mateřské školy i JESLÍ v letních měsících.

Všichni se těšíme, že renovace bude sloužit ke spokojenosti dětí i zaměstnanců MŠ.

Za vzniklé komplikace se velice omlouváme.

Děkujeme za pochopení

V Bruntále dne 15. 3. 2024                                                           Ivana Mikesková, ředitelka MŠ

Rozpis provozu mateřských škol, zřizovaných Městem Bruntál v období hlavních prázdnin 2024