Jesle "Kuřátka"

péče o děti: do 3 let

Motto jesliček

„poznáváme hrou"

Kdo má děti hodně rád, ten si s nimi umí hrát. A ten kdo to neumí, málo lásce rozumí.

V první třídě se o 20 dětí od 1 roku do 3 let starají 2 zdravotní sestry, chůva a školnice (Šárka Urbanová, Marcela Kulhánková, Irena Študencová a Libuše Študencová). Zaměřují se na adaptaci nově příchozích dětí, na jejich orientaci v novém prostředí, na jejich hygienu. Po dobu vaší nepřítomnosti se starají o to, aby se vaše dítě cítilo nejen co nejlépe, ale aby se naučilo řadě nových dovedností a osvojilo si život v kolektivu. Celodenní hrátky se prolínají učením nápodobou a různými výchovami, které jsou zaměřené na jedinečnost každého človíčka.

Útulné zázemí se spoustou hraček, stavebnic, skládaček, pomůcek, materiálů, náčiní i doplňků a jiného vybavení děti nachází v prostorné, vzdušné a prosvětlené třídě a herně. Také skluzavka a relaxační bazén je jim kdykoliv k dispozici. Hernu a třídu „TETY“ esteticky vyzdobily.

Třída se nachází v přízemí a má venkovní terasu, kterou využívají k pohybovým aktivitám dětí. Lehárna je vybavena pohodlnými postýlkami.

Šatna je vyzdobena krásnými výtvory vašich dětí.