Exkurze do Slezského zemského muzea v Opavě

Ve čtvrtek 22. 6. čeká děti ze třídy Kačenek a Myšek program “Pojďte s námi do muzea” v Slezském zemském muzeu v Opavě.

Během edukačního programu se dětem představí loutka princezny Zlatovlásky, která se stane průvodkyní tajuplným světem muzea. Děti se tak hravou formou seznámí s netradičním prostředím, v němž se historie prolíná se současností a dozví se základní fakta o životě a díle básníka Petra Bezruče. Program je doplněn o výtvarnou dílnu.

Program trvá 60 minut, proto budou děti rozděleny podle svých tříd. První skupina se programu zúčastní v 10:00 a druhá skupina v 11:00. Ve volné hodině je pro děti připravena vycházka v přilehlém parku a občerstvení, které budou mít děti připravené v batůžku.