Netradiční spolupráce naší Mateřské školy Bruntál, Pionýrská 9 se ZŠ Bruntál, Cihelní 6.

Žáci z druhého stupně ZŠ Cihelní se setkávají s dětmi z 5. třídy „Myšky“. V pondělí 21. 11. 2022 v dopoledních hodinách proběhlo předvánoční setkání s žáky z 9. A v ZŠ Cihelní pod vedením paní učitelky Mgr. Lenky Ringlové. Velcí kamarádi společně s našimi dětmi  vytvářeli v učebně počítačové techniky  pohlednici z barevných obrázků s přáním pro rodiče. Poté pokračovalo společné tvoření ve třídě. Děti s velkými kamarády vykrajovaly a zdobily ze slaného těsta soba, prasátko či sněhuláka, vytvářely panáčka s čepicí z vlny nebo vystřiženého soba z papíru. Společné kreslení, lepení, stříhání, ale i malování štětcem na velkou roli papíru přineslo radost ze spolupráce. Všechny výrobky včetně pohlednice si děti z Myšek odnesly domů. Chlapci i děvčata se těší na další setkání, které se bude konat v lednu v naší mateřské škole.