Koťátka – výlet do Afrického muzea v Holčovicích
Třída Koťátka se v úterý 12. 5. 2026 vydala na školní výlet do Afrického muzea v Holčovicích.
Děti si užily cestu autobusem, během které panovala veselá nálada a velké očekávání.













V muzeu jsme obdivovali spoustu exotických zvířat a dozvěděli jsme se mnoho zajímavostí o životě v Africe.




































Nechyběla ani svačinka, kde jsme nakrmili nejen sebe, ale potěšili jsme i místní divočáky. Výlet se dětem moc líbil a domů jsme si odvezli spoustu krásných zážitků.























