1. TŘÍDA -  třída s péčí o děti do 3 let /jesle/

ten si s nimi umí hrát.

A ten kdo to neumí,

málo lásce rozumí.

V první třídě se o 20 dětí od 1 roku do 3 let starají 2 zdravotní sestry a 1 pomocná síla /Šárka Urbanová, Marcela Kulhánková a Libuše Študencová/. Zaměřují se na adaptaci nově příchozích dětí, na jejich orientaci v novém prostředí, na jejich hygienu. Po dobu vaší nepřítomnosti se starají o to, aby se vaše dítě cítilo nejen co nejlépe, ale aby se naučilo řadě nových dovedností a osvojilo si život v kolektivu. Celodenní hrátky se prolínají učením nápodobou a různými výchovami, které jsou zaměřené na jedinečnost každého človíčka.

Útulné zázemí se spoustou hraček, stavebnic, skládaček, pomůcek, materiálů, náčiní i doplňků a jiného vybavení děti nachází v prostorné, vzdušné a prosvětlené třídě a herně. Také skluzavka a relaxační bazén je jim kdykoliv k dispozici. Hernu a třídu „TETY“ esteticky vyzdobily.

Třída se nachází v přízemí a má venkovní terasu, kterou využívají k pohybovým aktivitám dětí. Lehárna je vybavena pohodlnými postýlkami.

Šatna je vyzdobena krásnými výtvory vašich dětí.